3 BIEGUN

Zimowe Obozy Zdobywców Biegunów

Fundacja Marka Kamińskiego już kolejny raz organizuje Obozy Zdobywców Biegunów. Jest to cykl kolonii
organizowanych latem i zimą dla dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 15 lat. Obecnie na dofinansowany Obóz
Zdobywców Biegunów zapraszamy aktywnych i ciekawych świata uczniów: niepełnosprawnych, przewlekle chorych, poszkodowanych przez los, dzieci z domów dziecka lub w trudnej sytuacji losowej, które chcą rozwijać swoje pasje i zainteresowania, a także budować pewność siebie i wiarę we własne możliwości.

 

25995_FMK_reklama_Coaching_01

W lutym 2016 roku spotykamy się w Kątach Rybackich nad morzem, gdzie razem odbędziemy podróż w głąb siebie, w poszukiwaniu swojego Bieguna. W czasie trwania obozu na dzieci czeka wiele atrakcji oraz możliwości zajrzenia do własnych serc i odkrycia swoich marzeń, talentów. Kadra trenerów będzie wspierała dzieciaki w budowaniu postawy Zdobywcy oraz umacnianiu wiary we własne siły i motywacji do działania. Obóz i zajęcia w czasie jego trwania oparte są na metodzie Biegun. Programie, który przygotował Marek Kamiński na bazie doświadczeń ze swoich wypraw. Za pomocą 10 kroków w praktyczny i ciekawy  sposób pokażemy uczestnikom jak poruszać się w obszarze marzeń, jak je opisywać i jak do nich dążyć. Dzieci będą również miały okazję poznać historię tych wypraw, przejść przez trening przygotowawczy do wyprawy czy np. przymierzyć strój polarny. Cały obóz to przeplatanie się zajęć rozwojowo – sportowo – surwiwalowych pełnych dobrej zabawy i czasu na refleksje.

Zimowy Obóz Zdobywców Biegunów – Luty 2016
Dwie grupy wiekowe:
I grupa 10 – 12 lat
II grupa 13 – 15 lat
Miejsce: Ośrodek wypoczynkowy Panorama, Kąty Rybackie, woj. pomorskie
Czas trwania: 15 – 26 luty 2016
Ilość uczestników: 40 dzieci
Kadra: trenerzy Metody Biegun z Fundacji Marka Kamińskiego
Koszt: 500 zł

Zapisy:
Każda osoba chcąca wziąć udział w Obozie Zdobywców Biegunów musi przesłać e-mailem na adres zdobywcybiegunow@kaminski.pl do dnia 10 stycznia 2016 następujące dokumenty, które można pobrać na stronie Fundacji Marka Kamińskiego www.kaminski.pl:
1. Kartę zgłoszeniową uczestnika Obozu wraz z odpowiedzią dziecka na pytanie: „Czy masz swój biegun, który chciałbyś zdobyć?”*(wyjaśnienia zadania znajduje się w karcie zgłoszeniowej)
2. Podpisany Regulamin pobytu na Obozie Zdobywców Biegunów przez uczestnika i opiekuna, który zawiera zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz używanie wizerunku

Szczegóły na Fundacji Marka Kamińskiego www.kaminski.pl

Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć z poprzednich edycji Obozów Zdobywców Biegunów: http://3biegun.kaminski.pl/galeria/

Comments

comments