3 BIEGUN

KUP KROKI

 

KUP KROKI - POMÓŻ DZIECIAKOM!1522240_261129987416389_1647010167981906279_n

Wybierz na mapie odpowiednią ilość kroków lub dodaj je klikając w ikonę „+”. Możesz zawsze zmienić ilość wybranych kroków klikając w ikony „+” oraz „-”.  Po wybraniu odpowiedniej liczby kroków, kliknij w przycisk „Dalej” aby dokonać płatności.

Zebraliśmy już: 8,716.33 zł

Kliknij aby kupić:
20 kroków
Europejskie Obozy Zdobywców Biegunów
  • Chcesz kupić:
    20 kroków
  • PLN
    Za kroki zapłacisz:
    10 zł
Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

Ty się przemieszczasz, a wraz z Tobą maszerują ku swoim Biegunom nasi mali ciałem, lecz wielcy duchem odkrywcy marzeń!Każdy krok naszych dzielnych Zdobywców jest teraz możliwy dzięki Twoim krokom! Akcja „Zrób kroki!” to symboliczna forma, w której każdy może wspomóc Fundację w organizacji wyjazdu na Obóz. Wystarczy wykupić KROK i przekazać 1 zł.

To właśnie dzięki Tobie dzieci:

- mogą odkrywać swoje marzenia i drogi do ich spełnienia

- nabrać pewności siebie i wiary we własne możliwości

- spędzić niezapomniane chwile z rówieśnikami i nawiązać nowe przyjaźnie

 CEL: ORGANIZACJA OBOZÓW ZDOBYWCÓW BIEGUNÓW DLA DZIECI Z CAŁEJ POLSKI

Każdy z nas ma swój biegun, swój cel, marzenie, wyzwanie.  Od naszej motywacji i zaangażowania zależy, czy wyruszymy, w czasem niełatwą podróż, by go osiągnąć.  „Biegun” bywa czymś realnym – konkretnym miejscem na mapie, ale też pewnym pożądanym, ale niekoniecznie określonym stanem, np. wolnością, szczęściem, spełnieniem.

Swoje Bieguny mają również dzieci, które bardzo często nie mają odpowiednich warunków do spełniania marzeń. Z powodu różnych, ciężkich sytuacji losowych tracą one wiarę w swoje możliwości , brak im motywacji, a wszystko wokół sprawia, że dążenie do jakichkolwiek celów zdaje im się po prostu niemożliwe.

Celem Fundacji Marka Kamińskiego jest ukazanie drogi dzieciom i młodzieży do odkrywania swoich talentów, własnej wartości, która w wielu przypadkach jest mocno zachwiana. Sposobem na to jest Metoda „Biegun”, stworzona przez Marka Kamińskiego. Jest to sztuka osiągania celów oparta na doświadczeniu życiowym i przeżyciach wybitnego podróżnika  i pisarza. Wykorzystuje się ją z powodzeniem na Obozach Zdobywców Biegunów organizowanych przez Fundację Marka Kamińskiego.

Trwają one 12 dni, podczas których uczestnicy przebywają drogę 10 kroków prowadzących do skutecznego wewnętrznego rozwoju.