3 BIEGUN

KUP KROKI

 

projekt_top_PLWybierz na mapie odpowiednią ilość kroków lub dodaj je klikając w ikonę „+”. Możesz zawsze zmienić ilość wybranych kroków klikając w ikony „+” oraz „-”.  Po wybraniu odpowiedniej liczby kroków, kliknij w przycisk „Dalej” aby dokonać płatności.

Zebraliśmy już: 8,716.33 zł

Kliknij aby kupić:
20 kroków
Europejskie Obozy Zdobywców Biegunów
  • Chcesz kupić:
    20 kroków
  • PLN
    Za kroki zapłacisz:
    10 zł
Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

 

projekt_top_foto

Każdy z nas ma swój biegun, swój cel, marzenie, wyzwanie.  Od naszej motywacji i zaangażowania zależy, czy wyruszymy, w czasem niełatwą podróż, by go osiągnąć.  „Biegun” bywa czymś realnym – konkretnym miejscem na mapie, ale też pewnym pożądanym, ale niekoniecznie określonym stanem, np. wolnością, szczęściem, spełnieniem. Czasem  brak nam motywacji, wiary w swoje możliwości, innym razem nie mamy pomysłu albo wszystko wokół jest wydaje się być przeciwko nam. Metoda „Biegun”, której twórcą jest Marek Kamiński, jest sztuką osiągania celów oparta na doświadczeniu życiowym wybitnego podróżnika  i pisarza. Wykorzystywana jest z powodzeniem na Obozach Zdobywców Biegunów organizowanych przez Fundację Marka Kamińskiego.

projekt_top_CEL

Obozy Zdobywców Biegunów to organizowane przez Fundację Marka Kamińskiego obozy dla dzieci chorych, niepełnosprawnych oraz w trudnych sytuacjach życiowych w wieku 10-16 lat. Program zajęć oparty jest o autorski projekt Marka Kamińskiego – metodę BIEGUN. Metoda ta to 10 kroków prowadzących do skutecznego wewnętrznego rozwoju. Obozy to 12 dni, podczas których uczestnicy realizują się, zdobywają pewność siebie oraz uczą odnaleźć i zdobyć swój BIEGUN.

Teraz każdy może pomóc w organizacji Europejskich Obozów Zdobywców Biegunów! Tylko razem możemy pomóc dzieciom, które w związku z różnymi sytuacjami życiowymi straciły wiarę w siebie i sens życia. Akcja „Zrób kroki!” to symboliczna forma, w której każdy może wspomóc organizację obozów. Każdy może KUPIĆ KROK i przekazać 1 zł, robiąc KROK do docelowej sumy pozwalającej na organizację wyjazdów. Każdy krok oznacza przemieszczenie się do celu.

 

By promować ideę Obozów Zdobywców Biegunów Marek Kamiński przejdzie ponad 4000 tys. Kilometrów! A czy Ty zrobisz choć jeden krok?

Fundusze z aplikacji zbierane będą na konto Fundacji Marka Kamińskiego i przeznaczone tylko i wyłącznie na organizację Europejskich Obozów Zdobywców Biegunów.