3 BIEGUN

Trwa rekrutacja na kurs z metody Biegun

Fundacja Marka Kamińskiego wraz gdańskim Wydawnictwem Pedagogicznym Operon organizuje kurs z metody Biegun, opracowanej przez Marka Kamińskiego. Chęć udziału w kursie wyraziło już ponad 1000 nauczycieli z całej Polski. Zapisy na szkolenie zakończą się 24 marca!

Edukacja to znacznie więcej niż przekazywanie uczniom informacji. Edukacja staje dziś przed koniecznością niesienia pomocy uczniom w zrozumieniu wartości, świadomym ich wyborze i dążeniu ku ich realizacji. Rolą edukacji jest też jej wartość pedagogiczna – budowanie pewności siebie uczniów, kształcenie umiejętności planowania i realizacji własnych celów oraz umiejętności współpracy z innymi.

Sami nauczyciele widzą potrzebę zmiany pracy z uczniami. Na stronie  Wydawnictwa Operon wymieniają się oni swoimi refleksjami związanymi z metodą Biegun. Oto przemyślenia Pani Jagody, jednej z uczestniczek kursu:

Od jakiegoś czasu interesuje się diagnozowaniem potrzeb i wyznaczaniem celów: niewątpliwie o wiele lepszą metodą niż metoda GROW jest Metoda Biegun – w pracy z młodzieżą będę ją wykorzystywała nie tylko prowadząc lekcje ale także na wycieczkach górskich, terenowych. Metoda ta koresponduje z logodydaktyką, z zarządzaniem przez wartości – jedna z lepszych metod przyczyniająca się do osiągnięcia szczęścia w życiu…

To ostatnia okazja na zapisanie się na to szkolenie! Wszystkie informacje o kursie znajdziesz tutaj.

 

 

Tagi: , ,

Comments

comments