3 BIEGUN

Święta nadchodzą małymi krokami. Zrób Wielki krok dla dziecka!

Wyjazd na ferie zimowe to dla wielu dzieci spełnienie marzeń. Pomóż dofinansować Obozy Zdobywców Biegunów i spełnić marzenia dzieci w ramach świątecznej akcji Kup Kroki.

Obozy Zdobywców Biegunów to cykl motywacyjnych obozów letnich i zimowych dofinansowanych ze środków Fundacji Marka Kamińskiego, których celem jest wspieranie aktywności i rozwoju dzieci. Zależy nam na tym, aby budować w nich Postawę Zdobywcy, którego cechuje pewność siebie i wiara we własne możliwości. Każdy obóz to przygotowanie do Wyprawy Marzeń. w czasie trwania obozu dzieci przechodzą przez 10 kroków metody Biegun, która powoduje, że poczują się wyjątkowo, a w przyszłości zadziwią swoimi dokonaniami.

Dzięki Twojej pomocy, dzieci, które są w trudnej sytuacji życiowej, przewlekle chore lub niepełnosprawne mają możliwość wyjechać na ferie zimowe. W czasie trwania tego obozu 40 dzieci będzie uczestniczyć w zajęciach rozwojowych i survivalowych, które są elementami metody Biegun – praktycznego programu osiągania celów, opartego na doświadczeniach polarnika Marka Kamińskiego. Wyszkolona kadra trenerska będzie wspierać dzieci w rozwoju, wzmacniać ich poczucie własnej wartości i motywacji do działania. Zimowe Obozy Zdobywców Biegunów odbędą się w terminie 15 – 26 lutego 2016 w kątach Rybackich.

Kup Krok w naszej akcji: http://3biegun.kaminski.pl/zbiorka-funduszy/

Twój 1 krok to 1 zł do Obozu Zdobywców Biegunów

Tagi: , , ,

Comments

comments