3 BIEGUN

Spotkanie z Markiem Kamińskim w Santiago de Compostela

Po prawie czterech miesiącach wędrówki Marek Kamiński zbliża się do Santiago de Compostela – ostatniego przystanku na trasie szlakiem Świętego Jakuba.

W dniu 13 lipca o godz. 16.00 na Uniwersytecie w Santiago de Compostela odbędzie się spotkanie ze słynnym podróżnikiem. Na spotkaniu opowie on o wyprawach na krańce świata i o drodze do Santiago de Compostela, a także o autorskiej metodzie Biegun, mającej na celu nauczyć ludzi w jaki sposób spełniać swoje marzenia i radzić sobie z przeciwnościami losu. Na spotkaniu obecni będą przedstawiciele administracji miasta Santiago oraz obszaru Galicji, Ambasady i Konsulatu, zaproszeni przez Uniwersytet goście oraz studenci i hiszpańska polonia.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Marek Kamiński planuje dotrzeć do Santiago 12 lipca. Następnego dnia oprócz spotkania na Uniwersytecie planuje wziąć udział we mszy oraz odebrać Compostelkę, czyli zaświadczenie o odbytej pielgrzymce. Polarnik chce także pójść do Fisterry, jak nakazuje pielgrzymia tradycja.

 

 

Les invitamos a compartir una extraordinaria experiencia del conquistador del Polo Norte y del Polo Sur el expedicionario y explorador polaco, Marek Kamiński. La Facultad de Historia del Arte de la Universidad de Santiago de Compostela, 13 de julio a las 16:00 horas.

https://www.facebook.com/events/107728829570043/

 

Tagi: , , , , , , , ,

Comments

comments