3 BIEGUN

Spotkanie z Markiem Kamińskim w Polsce

Markowi Kamińskiemu dojście z Kaliningradu do Santiago zajęło 3 miesiące i 28 dni. Podróżnik zwiedził połowę Europy, poznał setki nowych osób i zdobył tysiące wspomnień i nowych doświadczeń, które pozwolą w dalszym ciągu rozwijać jego metodę Biegun. Wreszcie istnieje szansa porozmawiania z nim o tej wyjątkowej drodze! Zapraszamy na pierwsze spotkanie z Markiem Kamińskim po jego powrocie do kraju.

Pielgrzym wróci do Polski 21 lipca. Już teraz zapraszamy na spotkanie w Warszawie. Dowiedz się, jak wyglądał codzienny marsz pielgrzyma, co dała mu ta droga i jak połączył ze sobą biegun wiary z biegunem rozumu.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 21 lipca, o godz. 11.30 w hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport (ul. Żwirki i Wigury 1, Warszawa).

Istnieje szansa powitania Marka Kamińskiego na lotnisku Chopina w Warszawie. Samolot z podróżnikiem powinien wylądować 21 lipca o godz. 10.50 w Warszawie.

 

 

ostateczne jpg

Po spotkaniu w Warszawie podróżnik poleci do Gdańska. Zachęcamy do przywitania go na lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku o godz. 17:30.

 

Fot. Katarzyna Kędzierska

 

Tagi: , , , , , ,

Comments

comments