3 BIEGUN

Spotkanie w Kamieniu Pomorskim

We wtorek (31 marca) podróżnik Marek Kamiński po wielu dniach wędrówki, ku uciesze mieszkańców, dotarł do Kamienia Pomorskiego. Wieczorem spotkał się z mieszkańcami, następnego dnia wziął udział w spotkaniu w lokalnym Areszcie Śledczym. To trzeci zakład karny, który podróżnik odwiedził podczas swej wędrówki.

Około godziny 20:00 odbyło się spotkanie w siedzibie Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej. Mimo zmęczenia Marek Kamiński do późnego wieczora odpowiadał na pytania zadawane przez uczestników spotkania. Opowiadał o sobie, o wcześniejszych projektach, o aktualnej wędrówce. Podczas spotkania podkreślał, jak ważne jest w życiu poszukiwanie harmonii ze światem. Pomaga w tym stworzona przez podróżnika metoda Biegun.

Jak wynika z relacji umieszczonej na lokalnym portalu, Marek Kamiński ujął obecnych na spotkaniu swoją skromnością i otwartością.

Nazajutrz Marek Kamiński, przed wyruszeniem w dalszą drogę, odwiedził Areszt Śledczy przy ulicy Tadeusza Kościuszki 13. Podczas spotkania podróżnik opowiedział osadzonym o swoich doświadczeniach z wędrówek, także tych na biegun.

Tagi: ,

Comments

comments