3 BIEGUN

Spotkania w Koszalinie

W sobotę (28.03) Marek Kamiński dotrze z Darłowa do Koszalina. Przejdzie tego dnia około 44 kilometry. W Koszalinie weźmie udział w kilku spotkaniach z mieszkańcami, a także z więźniami lokalnego zakładu karnego.

W drodze do Koszalina polarnik odwiedzi o ok. godz. 17.00 Sanktuarium Matki Boskiej po Trzykroć Przedziwnej na Górze Chełmskiej. Po dotarciu do miasta Marek Kamiński weźmie udział w spotkaniu organizowanym przez Stowarzyszenie Dom Miłosierdzia Bożego w Koszalinie. Rozpocznie się ono o godz. 20:00. w jadalni na 1. piętrze budynku.

W niedzielę (29.03) o godzinie 10:00 Prezydent Miasta Koszalin Pan Piotr Jedlińskiego oficjalnie powita Marka Kamińskiego w Koszalinie na placu przed Ratuszem Staromiejskim.  A sportowcy ze stowarzyszenia miłośników biegania „SFX” – Rozbiegany Koszalin odprowadzą pielgrzyma w kierunku bram miasta.

Zanim pielgrzym wyruszy w stronę Kołobrzegu odwiedzi Zakład Karny przy ulicy Strefowej 17. Spotkanie z więźniami rozpocznie się o ok. 11:30. W czasie spotkania pielgrzym zaprezentuje zdjęcia ze swoich wypraw oraz opowie o własnych doświadczeniach, o ryzyku, o motywacji i dążeniu do osiągania celów.

Tagi: , , ,

Comments

comments