3 BIEGUN

Premiera książki „Moje życie polarnika”

moje-zycie-polarnika-b-iext286987086 maja miała miejsce premiera najnowszej książki Marka Kamińskiego „Moje życie polarnika”. Ta inspirująca książka przedstawia wędrówkę znanego globtrotera przez życie, jego wzloty, upadki, zmagania z samym sobą. Pozwala obserwować, jak z biegiem lat kształtowały się jego poglądy, zmieniały priorytety i jak powstawała metoda Biegun, której to poświęcony jest cały rozdział nowej książki

Zresztą tak Marek Kamiński opisuje w tej książce metodę Biegun: „Tą jedną rzeczą, która łączy moją wędrówkę przez życie jest właśnie Metod Biegun, która istnieje wyłącznie w języku i umysłach innych ludzi, jest przez nich przenoszona.”

W „Życiu Polarnika”  autor także wspomina o obecnie  realizowanej wyprawie – 3 Biegun, czyli wędrówce w  kierunku metaforycznego Trzeciego Bieguna. Jednym z głównych celów tej wyprawy  jest propagowanie metody Biegun oraz promocja zbiórki pieniędzy na Europejskie Obozy Zdobywców Biegunów, kierowanych do dzieci i młodzieży w trudnych sytuacjach życiowych.

 

Zapraszamy do lektury !

Tagi: , , ,

Comments

comments