3 BIEGUN

Postawa Zdobywcy – Europejskie Obozy Zdobywców Biegunów

obozy krokiEuropejskie Obozy Zdobywców Biegunów to nie tylko zabawa i oderwanie się od szarej rzeczywistości. Dzięki Obozom uczestnicy kształtują w sobie POSTAWĘ ZDOBYWCY, którą cechuje między innymi odwaga, asertywność czy szczerość. Pozwala ona przezwyciężać bolesne przeciwności losu.

O tym jak wyglądają Obozy opowiada Agneszka Leśniewska z Fundacji Marka Kamińskiego: W Obozie Zdobywców Biegunów bierze udział 15 dzieci pod opieką 4 opiekunów (trenerów metody). Już od pierwszego dnia staramy się, aby grupa stanowiła całość. Zespoliła się w jednym wytyczonym celu – odnalezieniu własnego Bieguna. Cały program metody został przygotowany i opracowany przez zespół złożony z pedagoga, psychologów i filozofa w formie podręcznika dla trenerów metody oraz podręcznika dla dzieci w formie Dziennika Zdobywcy. Podręcznik trenera stanowi podstawę pracy na obozie, w jasny i precyzyjne sposób prowadzi przez poszczególne kroki metody.

Dziennik Zdobywcy jest materiałem do pracy własnej dla uczestników, służy jednocześnie jako notes, zeszyt ćwiczeń i osobisty pamiętnik z drogi przebytej podczas pokonywania kroków.

A Ty? Zrobiłeś już KROK w stronę spełnienia dziecięcych marzeń? Pomóż nam pokazać dzieciom w trudnej sytuacji życiowej, że niemożliwe staje się możliwe.

KUP KROKI

Tagi:

Comments

comments