3 BIEGUN

Podsumowanie szkolenia na trenera metody Biegun

Szkolenie „Zostań Trenerem Metody Biegun” odbyło się w dniach 10 – 11 października 2015 w Gdańsku.

Szkolenie „Zostań Tr20151011_134125enerem Metody Biegun” organizowane przez Fundację Marka Kamińskiego cieszyło się     dużym zainteresowaniem. Ostatecznie w szkoleniu wzięło udział około 30 osób. Uczestnicy w ciągu dwóch        dni poznali działania Fundacji, przeszli przez 10 kroków metody Biegun, przyjrzeli się Postawie Zdobywcy    oraz ciężko pracowali nad własnymi Biegunami. Wszystko toczyło się w przyjaznej atmosferze z opisami i  zdjęciami z wypraw polarnika Marka Kamińskiego.
Razem rozważaliśmy możliwości rozwojowe podczas Obozów Zdobywców Biegunów. Największym  „zainteresowaniem” cieszyły się krok II „Mapa drogi”, w którym zaprezentowaliśmy uczestnikom jak podejść  do swojego już wyznaczonego celu. Kolejny najbliższym uczestnikom okazał się krok VII „Droga jest  ważniejsza niż cel”, podczas którego rozważaliśmy co ważnego dzieje się w trakcie drogi na Biegun. To były  dwa dni wytężonej analizy i refleksji.

20151011_123928

 

 
Kolejnym etapem szkolenia będzie warsztat rozwojowy dla osób,  które będę współpracowały z Fundacją podczas Obozów  Zdobywców Biegunów już w lutym 2016. Więcej na ten temat już  niedługo.

 

 

Tagi: , , ,

Comments

comments