3 BIEGUN

Podsumowanie Francji

Żegnamy francuskie winnice, witamy hiszpańskie słońce! Po przebyciu ponad 3000 kilometrów Marek Kamiński zbliża się do celu swojej podróży – Santiago de Compostela i nie ustaje w marszu!

W tym miesiącu Marek Kamiński wędrował przez Francję. Zwiedził w niej prawie 70 miast, takich jak Paryż, Orlean, Bordeaux, Poitiers i Tours. W Amboise i w Paryżu odbyły się spotkania z jego entuzjastami, w przyjaznej i ciepłej atmosferze, podczas których opowiadał o swoich wyprawach, rozwoju duchowości i metodzie Biegun. Przez miesiąc swojej drogi spotkał niezliczonych, dobrych ludzi, którzy pomogli mu na trasie, zarówno miłym słowem jak i propozycją posiłku czy noclegu.

Do najbardziej wyróżniających się momentów w tym miesiącu należały przede wszystkim powitanie Pielgrzyma pod Katedrą Notre Dame i nocleg w Chateau de la Roche Martel, w którym ugościło go przyjazne małżeństwo, zapewniając niezapomniane wspomnienia i scenerię do filmu.

IMG_6653

Ciekawe było też spotkanie z japońskim rowerzystą, czy z Dannym, podróżującym z Londynu do Santiago z wózkiem dziecięcym pełnym potrzebnych do wyprawy rzeczy.

2015-06-14 14.38.37

W trakcie trwania całego projektu z Markiem Kamińskim odbyło się ponad 20 spotkań.  Jednym z ich celów jest promowanie autorskiej metody Biegun, wykorzystywanej na Obozach Zdobywców Biegunów dla dzieci i młodzieży w trudnej sytuacji zdrowotnej czy rodzinnej. Do tej pory udało się zebrać 2 476 złotych, a do organizacji jednego obozu potrzebne jest prawie 30 tysięcy. I ty możesz pomóc i kupić Kroki na stronie http://3biegun.kaminski.pl/zbiorka-funduszy/. Twój jeden mały krok może być Wielkim dla jednego z uczestników Obozów!

Projekt 3 Biegun w liczbach:

infografika wypraa

kup kroki

 

 

 

 

 

Tagi: , , ,

Comments

comments