3 BIEGUN

Letnie Obozy Zdobywców Biegunów 2016

 

Fundacja Marka Kamińskiego już po raz kolejny raz organizuje Obozy Zdobywców Biegunów. Tym razem zapraszamy na letnią edycję wakacji z metodą Biegun.
Obecnie zapraszamy na dofinansowany Obóz Zdobywców Biegunów aktywne i ciekawe świata dla dzieci w trudnej sytuacji losowej oraz na pełnopłatny Obóz Zdobywców Biegunów dla zainteresowanych metodą Marka Kamińskiego dzieci sprawnych ruchowo w dobrej sytuacji życiowej.

Dofinansowany Obóz Zdobywców Biegunów jest skierowany do dzieci, które poprzez swój udział w obozie chcą wspomóc kolegów i koleżanki w trudniejszej sytuacji.
Pełnopłatny Obóz Zdobywców Biegunów jest skierowany do dzieci, które poprzez swój udział w obozie chcą wspomóc kolegów i koleżanki w trudniejszej sytuacji. Każdy zakupiony bilet udziału na pełnopłatny obóz wspiera wyjazd dzieci na Obóz dofinansowany.

Zapisy na Dofinansowany Obóz Zdobywców Biegunów: https://ozb.evenea.pl/

Zapisy na Pełnopłatny Obóz Zdobywców Biegunów: http://ozbp2016.evenea.pl/

W sierpniu 2016 roku spotykamy się w ponownie w Kątach Rybackich nad morzem, gdzie razem odbędziemy podróż w głąb siebie, w poszukiwaniu swojego Bieguna.

Oba obozy będą poprowadzone przez certyfikowanych trenerów Metody Biegun, wyszkolonych przez Fundację Marka Kamińskiego. Trenerzy – przewodnicy zapewnią dzieciom wiele atrakcji oraz możliwości zajrzenia do własnych serc i odkrycia swoich marzeń, talentów. Kadra trenerów będzie wspierała dzieciaki w budowaniu postawy Zdobywcy oraz umacnianiu wiary we własne siły i motywacji do działania. Obóz i zajęcia w czasie jego trwania oparte są na metodzie Biegun. programie, który przygotował Marek Kamiński na bazie doświadczeń ze swoich wypraw.
W czasie podróży przez 10 kroków Metody Biegun, Zdobywcy w praktyczny i ciekawy sposób poznają sztukę poruszania się w obszarze marzeń, odkryją jak je opisywać i jak do nich dążyć.

ekipa trenerska

Cała fabuła Obozu będzie oparta na historii wypraw Marka Kamińskiego, od przygotowań, treningów fizycznych i mentalnych aż do realnej nocnej wyprawy, którą uczestnicy zaplanują wraz z trenerami – przewodnikami. Cały obóz to przeplatanie się zajęć rozwojowo – sportowo – surwiwalowych pełnych dobrej zabawy i czasu na refleksje.

Letni Obóz Zdobywców Biegunów – Sierpień 2016
Jedna grupa wiekowe: 13 – 15 lat
Miejsce: Ośrodek wypoczynkowy Panorama, Kąty Rybackie, woj. pomorskie
Czas trwania: 1 – 12 sierpnia 2016
Ilość uczestników: 40 dzieci
Kadra: trenerzy Metody Biegun z Fundacji Marka Kamińskiego
Koszt:
Obóz dofinansowany 500 zł
Obóz Pełnopłatny 1500 zł

Zapisy na Dofinansowany Obóz Zdobywców Biegunów: https://ozb.evenea.pl/ lub poniżej

 Zapisy na Pełnopłatny Obóz Zdobywców Biegunów: http://ozbp2016.evenea.pl/ lub poniżej

Autor: Anna Mikians

Comments

comments