3 BIEGUN

KROK I Odkryj swój biegun (MARZENIE)

Od dziś co kilka dni na stronie projektu 3 Biegun będziemy przybliżać wam kolejne kroki Metody Biegun – autorskiej metody Marka Kamińskiego osiągania celów i radzenia sobie z przeciwnościami.

Zapraszamy cię w podróż w głąb siebie. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia!

KROK PIERWSZY

Cel to zadanie, jakie wyznaczamy naszym marzeniom.
Ambrose Bierce

Na początku pomyśl o swoim największym, najskrytszym marzeniu. Nie spiesz się, zastanów się nad sobą i nad swoim życiem. Niekoniecznie musi być to wyprawa na drugi koniec świata, dobrze jest też wyznaczać sobie małe cele i konsekwentnie do nich dążyć.

Dla Patrycji marzeniem była wyprawa do Japonii. Dla Marka Kamińskiego było to zdobycie obu Biegunów Ziemi. Dla Jaśka Meli było to powtórzenie tego wyczynu.

Dla Ciebie może to być coś wielkiego, podróż do egzotycznego kraju, otworzenie własnego biznesu albo dostanie się do dobrej szkoły, ale także tak prozaiczne rzeczy jak nauka obcego języka, wybranie się na koncert, na którym ci zależy czy rozmowa z osobą, która ci się podoba. Ważne jest, aby zajrzeć w głąb siebie i dowiedzieć się na czym naprawdę ci zależy, czego potrzebujesz i co lubisz.

Przez chwilę możesz stać się największym samolubem i pomyśleć tylko o sobie. Żadne z pragnień nie jest złe. o ile oczywiście nikogo nim nie krzywdzisz.

Pytanie: Co jest moim Biegunem?

Tagi: , , ,

Comments

comments