3 BIEGUN

Obóz Zdobywców Biegunów – przygoda i motywacja!

Zapraszamy na Wyprawę Marzeń. Przez mądrą zabawę i aktywność fizyczną skutecznie uczymy motywacji, odkrywamy talenty, wzmacniamy wiarę we własne siły.

Obóz Zdobywców Biegunów to wakacyjny wyjazd i wypoczynek, podczas którego uczestnicy skorzystają z 36 godzin warsztatowych z zakresu survivalu i pracy nad sobą.

Poznaj emocje, jakie towarzyszyły Markowi Kamińskiemu i Jaśkowi Meli w drodze na bieguny. Zdobądź swój własny biegun!

Twórcą metody Biegun jest Marek Kamiński – pomysłodawca, założyciel i siła napędowa Fundacji Marka Kamińskiego, podróżnik, polarnik, przedsiębiorca. W 2004 roku zdobył oba bieguny Ziemi z niepełnosprawnym chłopcem – Jaśkiem Melą. Między innymi w efekcie tych właśnie doświadczeń, współpracując z psychologami, pedagogami, ekspertami rozwoju, opracował autorską metodę osiągania celów i pokonywania trudności. Metoda Biegun w praktyczny sposób uczy, jak poprawić i realnie zmienić jakość życia.

Obóz organizowany przez Fundację Marka Kamińskiego odbywa się w Ośrodku Wypoczynkowym Panorama w Kątach Rybackich w terminie 1-12 sierpnia 2016. Koszt pobytu na Obozie Zdobywców Biegunów to: 1500 zł. Każdy zakupiony bilet udziału na pełnopłatny obóz wspiera wyjazd dzieci na obóz dofinansowany. Obóz kierowany jest do dzieci w wieku 10-15 lat, ciekawych świata i lubiących marzyć!

Fundacja od kilku lat organizuje bezpłatne i dofinansowane Obozy Zdobywców Biegunów dla dzieci niepełnosprawnych, chorych lub w trudnej sytuacji życiowej.

Dzieci otrzymują Dziennik Zdobywcy z indywidualnym zestawem ćwiczeń. Wychowawcami na Obozie są wyłącznie trenerzy metody Biegun certyfikowani przez Fundację Marka Kamińskiego.

Rejestracji na obozy można dokonać na stronie: http://ozbp2016.evenea.pl/

Więcej informacji na temat obozu i metody Biegun znajduje się na stronie www.3biegun.kaminski.pl oraz www.kaminski.pl