3 BIEGUN

„Audyt” samego siebie

Kwiecień obfitował w pracę nad własnym rozwojem.

W Pracowni Metody Biegun przez dwa weekendy uczestnicy dwóch edycji Warsztatów Rozwojowych pracowali nad drogą do własnego Bieguna.

Weekend 1 – 2 kwietnia spędziliśmy w mieszanym gronie 11 osób, chętnych poznać metodę Biegun i wypróbować jej narzędzie do osiągnięcia wyznaczonego celu. Czasem było zabawnie, a czasem refleksyjnie. Podczas tego spotkania jeden z uczestników sformułował myśl, która teraz często nam towarzyszy – metoda Biegun i jedno z jej ćwiczeń jest jak “audyt samego siebie” – wymaga dużo pracy i przynosi dobre efekty. Refleksje naszych uczestników są bardzo cenne. Często wzbudzają w warsztatowiczach i trenerkach inspirację wpływając tym samym na rozwój innych oraz samej metody.

                  

 

Z kolei weekend 15 – 16 kwietnia, był czasem tylko dla pań. Cztery wspaniałe kobiety intensywnie pracowały nad rozwojem swoich mocnych stron i własnych celów. Dominowały tematy związane z odwagą i nowymi możliwościami. Był też czas na rozmowy o swoich pasjach, doświadczeniach z wakacji oraz ulubionych zwierzętach. To były chwile pełne pozytywnej energii.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom obu edycji za zaangażowanie oraz wzajemną inspirację.

Zapraszamy na kolejne edycje warsztatów rozwoju osobistego już w maju w dniach 27-28 w Gdańsku.


 

Galeria zdjęć z warsztatów kwietniowych.

Autor: Anna Mikians

 

Comments

comments